Hacked By IllyrianWarriors !

Starflower

===========[-] flitc0de & Unikw0rm & Dark Devil [-]===========

SHQIPĖRI ETNIKE - ETHNIC ALBANIA

Ne nuk i harrojmė dėshmoret e kombit , ne nuk i harrojmė ata qė dhanė jetė pėr liri.Ne kete ditė tė lavdishme nė keto ditė Marsi ne nuk harruam qe ti perkujtojmė heronjėt tanė.Serbia beri shumė varsje , dhunė nė popullin Shqiptarė por, ne asnjėher nuk u dorzuam perballė egersisė se tyre.Ne nuk jemi te qet ende ne jemi tė ndar por pėr ju tė gjithė ne jemi dhe do tė mbetemi SHQIPĖRI ETNIKE.